loader

Arnavutköy Web Tasarım

Web sitenin ülkemizde değer görmeye başladığı günlerden bugüne kadar Arnavutköy web tasarım hizmetlerini sizlere yüksek kalite standartlarında WordPress içerik yönetim sistemiyle sunuyorum. Verdiğim hizmetleri müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyip, sizlerin memnun olmasını sağlamak ve sunduğum web tasarım hizmetlerinden verim alabilmeniz için dinamik bir web tasarım hizmeti sunmaktayım. Bu hizmetlerimi sunarken uygun fiyat ve kaliteye özen gösteriyorum. Web tasarım hizmetlerimi sunarken sizlere ilk yıl için hosting ve SSL sertifikası kampanyalarını sunuyorum. Bu hizmetlerden ilk yıl için ücret talep etmiyorum.

Arnavutköy Web Tasarım Süreçleri

Web tasarım hizmetlerini sunarken öncelikle sizlerin internet sitesinden beklentilerinizi öğrenmek ve bu beklentileri karşılamak için Arnavutköy web tasarım hizmetlerinden yararlanmanız için en iyi şekilde bu süreci yönetiyorum.

Arnavutköy web tasarım sürecinde ilk aşama;

  • İnternet sitenizin nasıl olması gerektiğini sizlerden dinliyoruz, sonrasında sizlere fiyat teklifi sunuyoruz. Fiyat teklifimizi kabul ederseniz, aşağıdaki aşamalara geçiyoruz.
  • Öncelikle sizlerle beraber domain (alan adı) ve uzantı (.com, .net, .org, .xyz vs.) belirliyorum.
  • Alan adı işlemlerinden sonra internet siteniz için güvenilir, sunucu temini yapıyorum.
  • Sunucu belirlendikten sonra internet sitenizi bu sunuculara yerleştiriyoruz. Sunucularımız oldukça hızlı ve güvenilirdir.
  • İnternet sitenizin tasarımı ve tema seçimi için sizlerin fikirlerine başvurup, sektörünüze ve hedef kitlenize uygun bir tema seçimini fikir birliğiyle birlikte belirliyoruz.
  • Bu işlemler sonra tasarım sürecini başlatıyoruz.

Arnavutköy web tasarım sürecinde İkinci aşama;

İnternet sitesi tasarımı dikkat edilmesi gereken bir süreçtir. Bu süreçte siteye gelen ziyaretçilerin ilgisini çekecek bir internet sitesi tasarlanmalı ve siteyi ziyaret edecek olan kullanıcılara iyi bir kullanıcı deneyimi sunulmalıdır. Sizlere bu deneyimi Arnavutköy web tasarım olarak en verimli şekilde sunma garantisi veriyoruz. Web tasarımda sitenin renkleri, tema seçimi, yazı tipi ve daha birçok unsur arama motorlarında sizlerin başarılı bir sırada olması için oldukça önemlidir. Web tasarım sürecinin ikinci aşaması şu şekilde;

  • İnternet sitenizin rengini sektöre uygun olacak biçimde ayarlıyoruz. Burada sizlerin fikirleri de bizim için önemli olduğundan site rengine sizlerle birlikte karar veriyoruz. Site renginin kurumsal imajınızı ön plana çıkaracak biçimde olmasını sağlıyorum.
  • İnternet sitenizin menü çubuklarının 7 maddeden fazla olmamasına dikkat edip bu alanı sade ve anlaşılır şekilde tasarlıyorum.
  • İnternet sitenizin kaç dilde hizmet vermesini istiyorsanız, bütün dil seçeneklerini sitenize ekliyorum ve böylece internet sitenizin uluslararası hizmete uygun bir site olduğunu bu dil seçenekleriyle dijital dünya da ispatlamış oluyorsunuz.
  • Tasarım sürecinde metinler ve grafiklerin özgün ve kaliteli olmasına özen göstererek internet sitenizin tasarımını ve sayfa sayısını tamamlayıp, siteyi sizlere taahhüt ettiğim süre içerisinde teslim ediyorum.

Sizlerde Arnavutköy web tasarım hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, irtibat numaralarından bana ulaşabilirsiniz. Ayrıca internet sitemdeki canlı destek bölümünden 7 gün 24 saat hizmetlerimden yararlanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için www.ibrahimtas.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat