loader

Adalar Web Tasarım Hizmetleri

Adalar bölgesi başta olmak üzere İstanbul’un bütün bölgelerine web tasarım hizmetleri vermekteyim. Hizmetlerimi uzun yıllardır profesyonel bir şekilde sürdürürken müşterilerimin memnun olması en çok dikkat ettiğim husustur. Ayrıca Adalar web tasarım diye aratıldığında en kaliteli şekilde hizmet verecek niteliklere sahip olan ekibimle birlikte sizlere bireysel web tasarım hizmetlerini en iyi şekilde sunmayı hedefliyorum.

 

İnternet Sitenizi WordPress İle Tasarlıyorum!

WordPress programı ile sizlere, istediğiniz tema üzerinden internet sitesi tasarımı yapıyorum. İnternet sitesi tasarımını yaparken sizlerin hizmetlerini ön plana çıkarmak ve sektörlerinizde profesyonel ve dinamik bir internet sitesine sahip olmak için bu hizmetleri bağımsız yaptığımdan ötürü ajanslara oranla daha uygun fiyatlara gerçekleştiriyorum. Adalar web tasarım hizmetleri veren birçok kişi arasından sizlere bu hizmetleri sağlarken kaliteye ve internet sitesinin firmanızı en iyi şekilde temsil etmesine hassasiyet gösteriyorum.

WordPress Tercih Etmemdeki Sebep Nedir?

Web site tasarımı yaparken günümüzde en çok tercih edilen içerik yönetim sistemidir. Sizlere Adalar web tasarım bölgesinde hizmetlerimi sunuyorum. WordPress içerik yönetim sistemi konusunda kısa bir eğitim vererek, internet sitelerinizi yönetici paneli üzerinden yönetme fırsatı sunuyorum. Aldığınız kısa eğitim sonrasında internet sitelerinizin tüm ipleri sizlerin elinde olacaktır. Böylelikle gözünüz arkada kalmadan internet sitelerinizde günlük olarak içerik yayınlayabilir ve internet sitelerinizi sosyal medya hesaplarınızı kullandığınız gibi kolay bir şekilde kullanabileceksiniz.

Web tasarım Süreci Nasıl İşler?

İnternet sitesi tasarımında birkaç adım söz konusudur. Bu adımları sizlerle iletişime geçtikten sonra şu şekilde yönetiyorum;

  • Öncelikle nasıl bir internet sitesine sahip olmak istediğinizi soruyorum,
  • Daha sonra sizlerin istediği internet sitesiyle alakalı bir analiz yaparak fiyat teklifi sunuyorum,
  • Fiyat teklifi sunduktan sonra sizlerle anlaşmaya vardığımız takdir de sizlerden firmanız, işletmeniz ya da şirketiniz ile alakalı bilgileri ve hizmetlerinizin detaylı bir şekilde bilgilerini istiyorum.
  • Sonrasında internet sitenizin renklerini, tema seçimini sizlerle kısa bir toplantı yaparak, sizlerin fikrini alıp belirliyoruz.
  • Bu süreçten sonra tasarıma başlıyorum ve sizlere taahhüt ettiğim tarihte internet sitenizi sizlere teslim ediyorum.

Sizlerde Adalar web tasarım hizmetlerimden yararlanmak istiyorsanız, iletişim telefonum ve mail adresim üzerinden benimle irtibata geçebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için www.ibrahimtas.net adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat